AKTUALNOŚCI

Wybrano najlepszego dzielnicowego powiatu

Rozstrzygnięto konkurs na najlepszego dzielnicowego powiatu świdnickiego. Największą liczbę głosów otrzymał asp. szt. Zbigniew Kurzępa – dzielnicowy rejonu nr 1 z Posterunku Policji w Piaskach.
Konkurs trwał od 18 października do 15 listopada 2018r. i odbywał się poprzez oddawanie głosów na wypełnionych kuponach wrzucanych do urn umiejscowionych w 17 punktach w powiecie. Największą liczbę głosów uzyskał asp. szt. Zbigniew Kurzępa.
Zbigniew Kurzępa ma 47 lat i w Policji pracuje 20 rok. Wykonywanie swoich obowiązków służbowych jako funkcjonariusz rozpoczął w Komendzie Powiatowej Policji w Świdniku, gdzie pracował w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym. Po kilku latach został dzielnicowym. Pracował w Posterunku Policji w Trawnikach, Rybczewicach a obecnie pracuje w Komisariacie Policji w Piaskach, gdzie jest dzielnicowym rejonu służbowego nr 1, który obejmuje miejscowości: Piaski, Kębłów, Wola Piasecka, Kozice Dolne, Kozice Górne, Kozice Dolne Kolonia, Majdan Kozic Górnych, Majdan Kozic Dolnych, Majdanek Kozicki, Kawęczyn, Majdan Kawęczyński, Marysin.
Jak mówi asp. szt. Zbigniew Kurzępa, w swoim rejonie służbowym często interweniuje przy sąsiedzkich konfliktach, spotyka się z problemem przemocy w rodzinie, uczestniczy w spotkaniach z młodzieżą podczas pogadanek profilaktycznych a także z seniorami. Przyznaje, że bardzo lubi swoją pracę i spełnia się w niej. W wolnych chwilach zajmuje się wędkarstwem.
O sposobie wyróżnienia zwycięzcy zadecyduje Komendant Powiatowy Policji w Świdniku na wniosek Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Świdniku. Serdecznie gratulujemy wygranej a przede wszystkim cieszymy się, że asp. szt. Zbigniew Kurzępa cieszy się zaufaniem i sympatią lokalnej społeczności.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
Reklama