AKTUALNOŚCI
HOT NEWS

Nowa odsłona LSW24.pl

Drodzy Czytelnicy!

Bardzo nam miło przekazać, że po kilku miesiącach przerwy w publikacjach, portal LSW24.pl znów rusza z informowaniem o aktualnych wydarzeniach z powiatu świdnickiego. Wracamy do Was pełni energii i pomysłów.

Z radością prezentujemy Wam zarówno nową odsłonę naszej strony, jak i logo. Wszelkie wprowadzone tu zmiany zrobiliśmy z myślą o naszych czytelnikach. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu. Cieszymy się, że znów możemy pisać o wszystkich ważnych lokalnych sprawach i sytuacjach. Jesteśmy jedyną platformą w regionie, która skupia się na bieżących wydarzeniach ze wszystkich gmin wchodzących w skład powiatu świdnickiego. U nas znajdziecie relacje z gminy Świdnik, Piaski, Trawniki, Rybczewice i Mełgiew, ale nie tylko. Będziemy poruszać kwestie związane z edukacją, kulturą, polityką, rolnictwem, społeczne oraz lifestylowe.

W imieniu swoim oraz całej redakcji zachęcam Was nie tylko do czytania naszych tekstów, ale również do informowania nas o wszystkich istotnych dla naszego powiatu zdarzeniach i historiach na adres kontakt@lsw24.pl

Redaktor naczelna LSW24.pl

Edyta Lipniowiecka

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button