EDUKACJA

Nie ma „Bronka” bez S. Stefańczyka!

Konkurs na dyrektora I L.O. im. W. Broniewskiego w Świdniku został ogłoszony jeszcze w czerwcu bieżącego roku. Dziś już wiemy, kto został nowym dyrektorem placówki.

Do konkursu na dyrektora świdnickiego „Bronka” zgłosiła się jedna osoba. Wchodzący w skład komisji konkursowej przedstawiciele kuratorium oświaty, samorządu powiatowego, związków zawodowych, rodziców oraz nauczycieli stwierdzili, że to właśnie jej należy powierzyć posadę dyrektora. Decyzja została zaakceptowana przez Zarząd Powiatu.

Kim jest nowy dyrektor?

To nie kto inny jak Stanisław Stefańczyk, który funkcję dyrektora pełni od 2006 roku. Jest osobą powszechnie cenioną i szanowaną, zarówno za pracę z uczniami jak i działania na rzecz rozwoju szkoły. Jak możemy przeczytać na stronie powiatu świdnickiego: jego praca jest doskonale oceniana przez uczniów i ich rodziców, grono pedagogiczne, ale także organy państwowe, o czym świadczą przyznane wyróżnienia, takie jak Medal Komisji Edukacji Narodowej, Złoty Medal Prezydenta RP za długoletnią służbę czy Brązowy Krzyż Zasługi również nadawany przez głowę państwa.

zdj. arch. Lsw24.pl

Dyrektorowi S. Stefańczykowi życzymy owocnej pracy i kolejnych sukcesów związanych z uczniami i I L.O. im W. Broniewskiego w Świdniku.  

Reklama
reklama reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close