AKTUALNOŚCI

Czy ktoś nas pokocha?

Dwa młode psiaki czekają na nowych właścicieli, którzy zapewnią im dom z prawdziwego zdarzenia. Znaleźć je można w świdnickiej Fundacji Pomocna Pchełka.

Mam na imię Lolek

LOLEK
zdj. Fundacja Pomocna Pchełka

Lolek to 1,5 roczny beżowy psiak, który został uratowany przez fundację przed wywiezieniem do schroniska o kiepskiej reputacji. Jest psem, który potrzebuje bliskości człowieka. Zupełnie nie nadaje się na psa obronnego. Raczej by zaliczał niż zrobił krzywdę. Lubi zabawę i przytulanie. Nie wykazuje agresji w stosunku do innych zwierząt, ludzi czy dzieci. Jest psem uległym, nadającym się do zamieszkania z innymi zwierzętami.

Cześć nazywam się Gucio

Z kolei Gucio to roczny psiak o dłuższej sierści, który uniknął uśpienia. Gucio ma dużo energii, którą pożytkuje na zabawę z innymi psami. W domu jest grzeczny, nie brudzi, ładnie przesypia noc. Jako, że jest psem młodziutkim, potrzebuje dłuższych spacerów i zainteresowania. Polecany do domu z większymi dziećmi.

GUCIO
zdj. Fundacja Pomocna Pchełka

Gucio i Lolek są bardzo towarzyskie i przyjazne. Nauczone są czystości w domu. Są również zadbane, wykastrowane, sukcesywnie odrobaczane, zabezpieczone przed pasożytami zewnętrznymi a także zachipowane czyli idealnie przygotowane do adopcji. Nauczone są życia domowego, dlatego najlepsza będzie dla nich adopcja przez osoby, które zapewnią im możliwość przebywania w mieszkaniu/domu, a nie w budzie na podwórku.

reklama reklama

Jeszcze więcej informacji na temat psiaków i kotków można uzyskać bezpośrednio w Fundacji Pomocna Pchełka zlokalizowanej w Świdniku przy ul. J. Słowackiego 8a w Świdniku.

źródło: Fundacja Pomocna Pchełka

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close