KULTURA I ROZRYWKA

Szykuje się magiczny dzień pełen baniek mydlanych

Tak właśnie zapowiada się najbliższa sobota 10 sierpnia w Świdniku. Przed nami bowiem BUBBLE DAY czyli fantastyczny Dzień Baniek Mydlanych. W tym roku odbędzie się w nowej odsłonie z większą ilością atrakcji niż w poprzedniej edycji.

Na imprezę wstęp jest bezpłatny, a na wszystkich, którzy pojawią się w sobotę na terenie zielonym przy nowym UM czekać będzie aż 600 litrów darmowego płynu do puszczania wielkich baniek mydlanych.

Wśród atrakcji, przygotowanych przez organizatorów, znajdują się również pokazy ogromnych i pięknych baniek, a także zabawy z animatorami. Z kolei chwilę wytchnienia od puszczania baniek zapewni specjalna strefa relaksu i odpoczynku.

Ale to nie koniec niespodzianek. Będzie można poskakać w dmuchanym zamku oraz spróbować kolorowej waty cukrowej i popcornu na maśle kokosowym.

UWAGA! JEST KONKURS!

Główny organizator wydarzenia, czyli Bańki Mydlane Bombini, przygotował jeszcze konkurs w którym do wygrania są bony pieniężne do wykorzystania podczas sobotniego BUBBLE DAY. Co trzeba zrobić? Wystarczy kliknąć tutaj: https://www.facebook.com/events/468356957061030/permalink/469338600296199/ i napisać pod postem jakie jest Wasze ulubione miejsce w Świdniku oraz oznaczyć znajomego, by dołączył do zabawy. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni o godzinie 12.00 w sobotę.

Reklama
reklama reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close