AKTUALNOŚCI

Działo się na świdnickim FLY HIGH 3 (wyniki i fotorelacja)

To była już trzecia edycja imprezy kulturalno – sportowej FLY HIGH 3, która odbyła się 17.08.2019 na skateparku znajdującym się na terenie SP nr 5 w Świdniku. Równolegle przy garażach na u. Racławickiej 13 trwało graffiti jam.

ZAWODY DESKOROLKOWE:

Jak informuje nas Marcin Smoczyński, ze Stowarzyszenia ZAJAWKA, czyli głównego organizatora imprezy, w zwodach brało udział 20 zawodników. Odbywały się one na zasadzie eliminacji , po których do finału przechodziło 9 zawodników z najlepszymi przejazdami.

„Każdy z zawodników miał zarówno w eliminacjach jak i w finale dwa przejazdy po jednej minucie, aby zaprezentować swoje umiejętności. Do oceny zawodnika brany był pod uwagę lepszy z dwóch przejazdów. Umiejętności startujących oceniała trójka sędziów wystawiających niezależnie oceny za każdy przejazd. Oprócz zawodów w których oceniany był najlepszy przejazd organizowany były również konkursy na najlepsze triki (best trick) na poszczególnych przeszkodach. Nagrody w best trickach sponsorowane były przez prywatnych sponsorów.”

Laureatami zawodów deskorolkowych zostali /(nagrody):

1.       Filip Szalak (blat deskorolkowy, trucki do deskorolki, koła do deskorolki, łożyska do deskorolki, griptape)

reklama reklama

2.       Tymek Szczuka (blat deskorolkowy, koła do deskorolki, łożyska do deskorolki, griptape)

3.       Tomek Jaskuła (trucki do deskorolki, łożyska do deskorolki, griptpe)

4.       Sebastian Andrykowski ( łożyska do deskorolki, griptape)

5.       Piotr Wojciechowski (griptape)

6.       Daniel Cwetko (griptape)

7.       Król cyganów (griptape)

8.       Arek Kamiński (griptape)

9.       Igor Kozak (griptape)

Best Trick Selectshop/Kamuflage – Tymek Szczuka

Best Trick Monument – Tymek Szczuka

Best Trick Awokado tattoo – Filip Szalak,

Fly High – Filip Szalak

GRAFFITI JAM

W graffiti Jamie brało udział 25 writerów. Uczestnictwo w graffiti jamie był dobrowolny i pozbawiony eliminacji czy konkursów. Osiemnastu writerów w ramach namalowania graffiti dostało po 6 farb Belton Premium w celu wykonania swojej pracy.

Lauratami konkursu na symbole związane z 65 leciem powstania miasta Świdnik zostali: Iwo Furmaniak, Kuba Brodzik oraz Michał Polnicki. A tak prezentuje się efekt końcowy pracy uczestników graffiti jam:

Reklama

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close