KULTURA I ROZRYWKA

Tak w Oleśnikach bawili się mieszkańcy!

W niedzielę, wspólnym przejazdem na rowerach „Oleśniki Cycle Chic” mieszkańcy gminy Trawniki rozpoczęli świętowanie Festynu Parafialnego w Oleśnikach. To już druga taka impreza rodzinna przy parafii p.w. Matki Bożej Częstochowskiej.

-Piękne wydarzenie. Wyrażam słowa uznania i podziękowania na ręce ks. Proboszcza Piotra Drozda za niespożytą pozytywną energię, za umiejętność połączenia do działania razem dla integracji mieszkańców. To była bardzo udana impreza z mnóstwem atrakcji, pomysłów, w przyjaźni i serdecznej atmosferze – komentuje Daniel Baj, wójt gminy Trawniki.

Na zgromadzonych mieszkańców czekały przedstawienia oraz wspólne rodzinne zabawy, wśród nich rzut kaloszem czy pchanie beli siana. Można było również ścigać się w „Tour de Oleśniki”.

Wystąpiła Schola Dziecięca „Śpiewające Duszki” z parafii p.w. Świętego Ducha w Chełmie, a także dzieci i młodzież szkolna. To nie wszystko. Zaplanowano też zawody Strongman, były pokazy strażackie i zabawa z „DJ Drozdem”. Podczas niedzielnego festynu nie zabrakło poczęstunku, było ciasto, grochówka i „kawa Proboszcza”.

fotogaleria: www.olesniki.diecezja.lublin.pl

reklama reklama

źródło: www.trawniki-online.pl

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button