AKTUALNOŚCI

Wypadek na Farmie Iluzji – kobiety nie udało się uratować

Jak informowaliśmy, w zeszły piątek 34- osobowa grupa uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z Mełgwi odwiedziła park rozrywki Farma Iluzji. Podczas przeprawy tratwą jedna z kilkuosobowych grup miała wypadek. Tratwa przewróciła się i wszyscy wylądowali w wodzie. Jedna z poszkodowanych, 57-letnia kobieta, nie wykazywała funkcji życiowych. Reanimacja zakończyła się sukcesem i kobietę śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowano do szpitala w Warszawie. Jej stan określono jako ciężki.

Niestety kobieta zmarła nie odzyskawszy przytomności. Teraz śledczy sprawdzają w jakich dokładnie okolicznościach doszło do tego wypadku.

Jak podawał w oświadczeniu zarząd spółki Farma Iluzji: „Uczestnicy wycieczki, po podziale na kilka grup, otrzymaniu instrukcji i założeniu kamizelek ratunkowych przez oprowadzającego ich przewodnika, mieli korzystać po kolei z atrakcji. W wyniku podziału na jednej z tratw przebywało 5 osób wraz z opiekunem. Gdy grupa wypłynęła – w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia – tratwa wywróciła się, a wszystkie osoby znalazły się w wodzie.”

Pisaliśmy o tym TU

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button