AKTUALNOŚCI

Znamy już najlepszego dzielnicowego!

Rozstrzygnięto konkurs na „Najlepszego dzielnicowego powiatu świdnickiego”. Największą liczbę głosów otrzymał asp. szt. Marcin Mróz – dzielnicowy rejonu nr 4 z Komisariatu Policji w Piaskach.

Marcin Mróz ma 39 lat i w Policji pracuje 17-ty rok. Wykonywanie swoich obowiązków służbowych jako funkcjonariusz rozpoczął w Komisariacie Policji w Piaskach, gdzie pracował w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym.

Po 1,5 roku został dzielnicowym w Posterunku Policji w Rybczewicach, a następnie w Komisariacie Policji w Piaskach, gdzie pracuje do dziś.

reklama reklama

Jego rejon służbowy obejmuje: Bazar, Choiny, Częstoborowice, Izdebno, Izdebno Kolonia, Pilaszkowice Pierwsze, Pilaszkowice Drugie, Rybczewice Pierwsze, Rybczewice Drugie, Stryjno Pierwsze, Stryjno Drugie, Stryjno Kolonia, Wygnanowice, Zygmuntów, Gardzienice Pierwsze, Gardzienice Drugie, Wola Gardzienicka, Stefanówka, Borkowszczyzna, Klimusin, Żegotów.

Jak mówi asp. szt. Marcin Mróz, bardzo lubi swoją pracę i się w niej realizuje. Po pracy największą radość sprawia mu spędzanie czasu ze swoją rodziną w domowym zaciszu.

Komendant Powiatowy Policji w Świdniku na wniosek Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Świdniku wyróżnił dzielnicowego nagrodą finansową.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy i cieszymy się, że portal Lsw24 mógł ułatwić Państwu głosowanie na swojego ulubionego dzielnicowego

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button