KULTURA I ROZRYWKA

„Ty i Twoje miasto w filmie”

Amerykański producent, QUPI Inc., ogłosił konkurs, który z pewnością będzie dobrą promocją nowego serialu, ale także dzięki któremu każdy fan kina ma szansę stać się scenarzystą i wcielić się w jedną z filmowych ról.
Produkcja pod tytułem „No Second Chances” ma być thrillerem szpiegowsko-medycznym, inspirowanym serialem „Dr House”.

Premiera serialu odbędzie się na jednej z popularnych platform VOD. Zdjęcia do pilotażowego odcinka były realizowane w wakacje w Wielkopolsce. Teraz jest szansa, by sprowadzić filmową ekipę do ulubionego przez siebie miejsca. Producent ogłasza właśnie konkurs na napisanie sceny, która zostanie wprowadzona do scenariusza serialu. Oferuje autorowi zwycięskiego skryptu możliwość zagrania stworzonej przez siebie postaci.

Organizator konkursu tak opisuje akcję thrillera: „Akcja serialu rozpoczyna się w Pradze. Czterej lekarze trafiają do jednego pomieszczenia. Mają różne doświadczenia życiowe, rozmaite charaktery i teoretycznie nic ich ze sobą nie łączy. Ale czy naprawdę tak jest?Czworo lekarzy, ściganych przez nieznanych wrogów pod przywództwem tajemniczego doktora Tsenga, jest zmuszonych rozwiązywać decydujące o życiu i śmierci zagadki. Mimo dzielących ich różnic, muszą znaleźć nić porozumienia, w przeciwnym razie może dojść do dramatycznych rozstrzygnięć.
W gąszczu zaskakujących zdarzeń, pojawia się okazja do przeniesienia choć na chwilę planu zdjęciowego z Pragi do dowolnej miejscowości w Polsce. Może to być zarówno duże miasto, jak i niewielka miejscowość.”

reklama reklama

-Liczymy na odzew ze strony nie tylko influencerów, ale również osób, które marzą o byciu aktorami, czy też pisarzami – zdradza koproducent i jednocześnie juror konkursu, Damian Ratajczak. – W Polsce mieszka mnóstwo zdolnych i kreatywnych ludzi, czasami trzeba im stworzyć okazję do rozwoju, my tak właśnie chcemy działać. Tworzyć dobre kino, mając w zespole fantastyczne osobowości – dodaje.
Osoby, które zdecydują się na udział w konkursie, muszą napisać scenę, którą producent wprowadzi do scenariusza serialu, a zdjęcia zrobi w miejscu wskazanym przez autora zwycięskiego skryptu. Konkursowy tekst należy opublikować w zarządzanych przez siebie social mediach (Facebook, Instagram, Twitter, blog) oraz oznakować go hasztagami #nosecondchances #tyitwojemiastowfilmie (w przypadku blogów autor musi użyć wyrażeń kluczowych „No Second Chances” oraz „Ty i Twoje miasto w filmie” oraz podać link: https://no2ndchances.com.

W obsadzie serialu znajdują się m.in. Ilona Janyst, Paweł Sakowski, Daniel Mavrov, Alexander Nabiulin, Otto Sinclair, Tereza Simova. Reżyserem jest Gabriel Rodak, scenariusz napisał Amerykanin, Jason T. Madicus.
Regulamin konkursu oraz zarys fabuły i krótką charakterystykę głównych postaci serialu znajdziecie tutaj: http://bit.ly/TyMiasto.

Foto: Halina Jasińska/Sowa Marketing

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Zobacz również
Close
Back to top button