Beniaminek z Trawnik coraz pewniej

Coraz lepiej w pierwszym sezonie po awansie na boiska A klasy czują się futboliści Ludowego Klubu Sportowego Trawena z Trawnik. Zawodnicy trenera Waldemara Ocyska w pierwszych czterech meczach rundy jesiennej „płacili” frycowe i zdołali wywalczyć tylko dwa punkty. W kolejnych pięciu spotkaniach „ugrali” tych punktów aż dziesięć! Ostatnio na własnym stadionie pokonali Błękit Cyców 6:3 (3:0).
Bramki: Michał Jeleniewski 3 (36′-rzut karny, 41′-rzut karny, 83′-rzut karny), Marcin Kubicki (9′), Kamil Maziarz (63′), Hubert Mrugała (89′).
Trawena: Ireneusz Sajecki, Piotr Kwiatkowski, Grzegorz Limek, Grzegorz Bancerz, Szymon Bancerz, Hubert Mrugała, Kamil Maziarz, Michał Jeleniewski, Jakub Ostrówka (52′ Bartosz Madeja), Radosław Młynarski (75′ Patryk Korzębski), Marcin Kubicki.
Gospodarze do tego meczu przystąpili w osłabionym składzie. Doświadczonych zawodników wsparła trawnicka młodzież, która trzeba przyznać, że zaprezentowała się z dobrej strony. Wynik bardzo szybko „otworzył” Marcin Kubicki. Tuż przed przerwą dwukrotnie z rzutów karnych na listę strzelców wpisał się Michał Jeleniewski. Najpierw sędzia podyktował „jedenastkę” po faulu, a następnie po zagraniu ręką przez jednego z zawodników Błękitu. W 58 minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Piotr Kwiatkowski. Grający w przewadze goście zwietrzyli swoją szansę i w ciągu zaledwie ośmiu minut zdobyli aż trzy gole. W międzyczasie do siatki przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego trafił Kamil Maziarz. Wynik 4:3 utrzymał się aż do 83 minuty. Trawniczanie pomimo osłabienia dążyli do zdobycia kolejnego gola. Po niefortunnej interwencji bramkarza piłka trafiła pod nogi Jeleniewskiego. Ten mając przed sobą pustą bramkę został dosłownie „powalony” na ziemię przez chcącego ratować sytuację golkipera. Decyzja sędziego mogła być tylko jedna – rzut karny i czerwona kartka. Chwilę potem popularny „Jelon” wykorzystał trzecią „jedenastkę” kompletując tym samym hat-tricka. Rezultat ustalił Hubert Mrugała, który z bliska wpakował futbolówkę do siatki.