AKTUALNOŚCI

Mikołajkowy prezent dla zagrożonego życia

Zarząd Klubu HDK-PCK im. bł.ks. Jerzego Popiełuszki przy „PZL- Świdnik” S.A. zaprasza do udziału w ostatniej w tym roku akcji oddawania krwi i rejestracji do ośrodka dawców szpiku kostnego w dniu 06.12.2019r w punkcie medycznym w PZL- Świdnik S.A.  w godz. 8.oo do 12.oo. Podzielmy się życiem z potrzebującymi niezastąpionym lekiem jakim jest nasza krew i szpik kostny.

Do udziału w akcji zachęca Prezes Klubu HDK-PCK im. bł.ks. Jerzego Popiełuszki przy PZL-Świdnik S.A. Andrzej Słotwiński:

-Najlepszym prezentem mikołajkowym będzie nasza kropla krwi, którą podarujemy zagrożonemu życiu. Okres przedświąteczny i świąteczny to wiele wyjazdów do rodzin aby wspólnie spędzić święta. Radość z tych świąt jest ogromna. Należy również pamiętać iż jest to duży ruch na drogach, wiele nieszczęść, tragedii i wypadków. Potrzebna będzie krew do ratowania życia , której w tym okresie zawsze brakuje. Nasza kropla krwi może je uratować. Nie bądźmy obojętni.

reklama reklama

Osoby spoza zakładu proszone są o zgłaszanie się na biuro przepustek PZL- Świdnik z dowodem osobistym, może to być także prawo jazdy. Zgłaszający się muszą być wypoczęci, po lekkim nietłustym śniadaniu. Dzień wcześniej nie można spożywać alkoholu. Każdy oddający krew w tym dniu otrzyma mikołajkowy upominek.

Reklama

                                                                    

Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button