AKTUALNOŚCI

Czas spotkań opłatkowych

W związku ze zbliżającym się okresem Świąt Bożego Narodzenia w świdnickiej komendzie odbyło się spotkanie opłatkowe funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Świdniku i Komisariatu w Piaskach. W uroczystości uczestniczyli również zaproszeni goście. Podczas spotkania dwoje policjantów zostało odznaczonych medalami 100-lecia Powstania Policji Państwowej oraz dokonano poświęcenie nowych radiowozów.

Zebranych powitał Komendant Powiatowy Policji w Świdniku insp. Grzegorz Hołub, który w kilku słowach nawiązał do istoty Świąt Bożego Narodzenia i przekazał obecnym świąteczne życzenia. Ze świątecznym przesłaniem zwrócili się też do uczestników spotkania przedstawiciele władz samorządowych. Okolicznościową modlitwę poprowadził duszpasterz świdnickiej Policji ksiądz Wojciech Iwanicki. Podczas spotkania wszyscy połamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

Spotkanie w tak szczególnym gronie było doskonałą okazją do odznaczenia dwójki policjantów medalami 100-lecia Powstania Policji Państwowej za zasługi dla NSZZ Policjantów. Wyróżnienie zostało wręczone przez Przewodniczącego Zarządy Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Lublinie.

Ponadto podczas uroczystości kapelan świdnickiej policji dokonał poświęcenia trzech nowych radiowozów, które wykorzystywane są podczas codziennej służby.

źródło: KPP w Świdniku

Reklama
reklama reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button