AKTUALNOŚCI

Nietrzeźwy sprawcą kolizji

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło przy węźle Zadębie. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala. Sprawca kolizji był nietrzeźwy. Policjanci badają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

W środę przed godziną 18:00 dyżurny świdnickiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce przy węźle Zadębie. Jak ustalili policjanci jadący mitsubishi ul. Metalurgiczną w stronę Świdnika 36-letni mieszkaniec Lublina najechał na tył pojazdu marki Opel, który poruszał się w tym samym kierunku. Oplem kierowała 34-latkę z gminy Mełgiew. Kierująca oplem trafiła do szpitala jednak po przeprowadzeniu badań, okazało się, że nie odniosła większych obrażeń.

Kierujący mitsubishi miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a pojazd którym się poruszał nie miał badań technicznych. Teraz sprawą 36-latka zajmie się sąd. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności oraz kara grzywny za spowodowanie kolizji oraz pozostałe wykroczenia.

źródło: KPP w Świdniku

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button