AKTUALNOŚCI

Walka ostatniej szansy Norberta z guzem mózgu

Norbert Drążkiewicz ma 39 lat. Jest mieszkańcem powiatu świdnickiego a dokładnie Janowic w gminie Mełgiew. O tym, że ma nowotwór złośliwy mózgu czyli glejaka gwieździaka anaplastycznego III stopnia dowiedział się w ubiegłym roku. Od tej pory walczy z chorobą dla syna, żony i dla siebie. Terapia jakiej mógł się poddać w Polsce niestety może jedynie złagodzić objawy choroby. Jedyną szansą na ratunek dla Norberta jest kosztowne leczenie w Niemczech.

Dowiedzieliśmy się, że Norbert może się leczyć, ale konieczne są badania i wniesienie opłaty. Łączna kwota za leczenie może wynieść nawet 500-700 tysięcy złotych. Kwota, której nie mamy i nie jesteśmy w stanie zdobyć. Rozpoczęcie leczenia przewidziano na połowę lub koniec lutego. Mamy miesiąc na zebranie ogromnej kwoty. Kwoty, która ojcu mojego dziecka może uratować życie! Błagam o pomoc!” – tak na stronie zbiórki pisze żona Norberta Drążkiewicza- Patrycja.

Na chwilę obecną udało się zebrać około 110 tys. zł. To jednak wciąż za mało, by rozpocząć immunoterapię w Niemczech. Pomóc Norbertowi w powrocie do zdrowia można poprzez wpłacenie dowolnej kwoty na stronie: www.siepomaga.pl lub poprzez udział w licytacjach, które są prowadzone tutaj: Licytacje dla Norberta- Razem w walce o życie.

Na ratowanie życia jeszcze nie jest za późno, ale w każdej chwili stan może się pogorszyć. Nie wiem, co nas czeka, nie wiem, jaka przed nami przyszłość. Wiem, że musimy się skupić na tu i teraz – zdrowie Norberta to coś, czemu poświęcam wszystkie siły. To niewystarczające, jeśli nie wyciągniesz pomocnej dłoni. Po wszystkich doświadczeniach on szczególnie zasługuje na drugą szansę. „- dodaje na stronie zbiórki pani Patrycja.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close