AKTUALNOŚCI

WOŚP zagrała również w Piaskach i Trawnikach.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w minioną niedzielę 12 stycznia grała nie tylko w Świdniku. Swoje finały miły również Piaski i Trawniki. Czy tam również, tak jak w Świdniku-link– padł tam rekord?

Kwesta uliczna, koncerty, kiermasz, rajd turystyczny z historią w tle, parada samochodów, występy artystyczne i muzuczne oraz licytacja gadżetów- to wszystko zostało zorganizowane podczas finału WOŚP w Piaskach w Miejskim Centrum Kultury i osiągnęło zamierzony efekt. W sumie zebrano ponad 27 tysięcy złotych. Rekord został pobity, bo to aż o 7 tys. zł. więcej w stosunku do roku ubiegłego.

Po ośmiu latach przerwy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znowu zagrała również w Trawnikach. Finał odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury, a wolontariuszom i organizatorom udało się zebrać w sumie 7 707,63 zł. !

Popisy taneczne dzieci z lokalnych szkół i GOKu, prezentacja Orkiestry Dętej z Trawnik oraz spektakl „Kozi domek”- to były występy, które towarzyszyły finałowi WOŚP w Trawnikach. Podczas niedzielnego wydarzenia działała również loteria fantowa oraz kawiarenka, dzięki którym zebrano 1 173,90 zł. Odbyła się również licytacja, w trakcie której zebrano 2 949,75 zł, najdrożej sprzedanym przedmiotem, bo za 250 zł, była koszulka z logo WOŚP. Najwięcej jednak udało się w tym roku zebrać wolontariuszom. Kwota jaka znalazła się w puszkach to 3 583 zł. A tak finał WOŚP w Trawnikach, został uwieczniony na zdjęciach:

źródło: www.trawniki-online.pl

Reklama
reklama reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close