AKTUALNOŚCI

Komendant nominowany do tytułu Osobowość Roku 2019

Komendant Powiatowy PSP w Świdniku bryg. mgr inż. Sławomir Kowalczyk otrzymał nominację do tytułu Osobowość Roku 2019 w plebiscycie organizowanym przez redakcję Kuriera Lubelskiego. Komendant nominowany został w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna.

Kapituła redakcji doceniła wkład dla naszego regionu, w szczególności szkolenia dla strażaków, zaopatrywanie jednostek w nowy sprzęt oraz uzyskanie dotacji na zadanie publiczne Dofinansowanie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

Aby oddać głos w plebiscycie na Sławomira Kowalczyka należy wysłać sms o treści LSA.146 na numer 72355

Plebiscyt polega na wyłonieniu, w drodze głosowania czytelników, w następujących kategoriach:

– Kultura

– Działalność społeczna i charytatywna

reklama reklama

– Polityka, samorządność i społeczność lokalna

– Biznes

-Nauka

Kolegium Redakcyjne Gazety w swojej ocenie bierze pod uwagę: działania kandydata na rzecz lokalnej społeczności, nietuzinkową osobowość, pozytywną postawę, odnoszone sukcesy lub szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury, nauki, biznesu, działalności społecznej i charytatywnej lub innych strefach życia publicznego w województwie lubelskim.

Laureaci nie tylko zdobędą tytuły Osobowość Roku 2019 w mieście lub powiecie, lecz także, zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego finału akcji, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Lubelszczyzny 2019.

Głosowanie w miastach i powiatach w pierwszym etapie plebiscytu będzie trwało do 11 lutego. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się 14 lutego i potrwa do 26 lutego. 28 lutego rozpocznie się ogólnopolskich finał. Jego zwycięzców poznamy 11 marca.

Reklama

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close