KULTURA I ROZRYWKA

Ankieta pomocą w rozwoju Piask

Burmistrz Piask Michał Cholewa zaprasza i zachęca do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej rozwoju Piask w oparciu o dziedzictwo kulturowe.

Jak możemy się dowiedzieć z urzędowej strony, ankieta ma pomóc w skonstruowaniu trzech wariantów funkcjonowania Centrum Dziedzictwa Piask zlokalizowanego przy Kościelcu, które w kolejnym etapie zostaną poddane konsultacjom. Ich wyniki z kolei mają być bazą do przygotowania wniosku aplikacyjnego do Programu Kultura finansowanego ze środków EOG. Termin złożenia wniosku mija 16 marca br.

Ankiety należy wypełnić i złożyć do dnia 13 lutego 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Piaskach (na parterze) lub w Miejskim Centrum Kultury (parter) oraz w szkołach i przedszkolach. Ankieta jest również dostępna na głównej stronie www.piaski.pl w aktualnościach, gdzie można jej wypełnić on-line. Wystarczy kliknąć tutaj, by przenieść się bezpośrednio na stronę z ankietą.

Dla wszystkich zainteresowanych pogłębionym udziałem w procesie planowania działalności Centrum Dziedzictwa Piask, Urząd Gminy przygotował dodatkowo również inne formy konsultacji społecznych, m.in. warsztaty przyszłościowe, mapowanie czy spacer badawczy. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Zobacz również

Close
Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
Reklama