KULTURA I ROZRYWKA

Ankieta pomocą w rozwoju Piask

Burmistrz Piask Michał Cholewa zaprasza i zachęca do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej rozwoju Piask w oparciu o dziedzictwo kulturowe.

Jak możemy się dowiedzieć z urzędowej strony, ankieta ma pomóc w skonstruowaniu trzech wariantów funkcjonowania Centrum Dziedzictwa Piask zlokalizowanego przy Kościelcu, które w kolejnym etapie zostaną poddane konsultacjom. Ich wyniki z kolei mają być bazą do przygotowania wniosku aplikacyjnego do Programu Kultura finansowanego ze środków EOG. Termin złożenia wniosku mija 16 marca br.

Ankiety należy wypełnić i złożyć do dnia 13 lutego 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Piaskach (na parterze) lub w Miejskim Centrum Kultury (parter) oraz w szkołach i przedszkolach. Ankieta jest również dostępna na głównej stronie www.piaski.pl w aktualnościach, gdzie można jej wypełnić on-line. Wystarczy kliknąć tutaj, by przenieść się bezpośrednio na stronę z ankietą.

Dla wszystkich zainteresowanych pogłębionym udziałem w procesie planowania działalności Centrum Dziedzictwa Piask, Urząd Gminy przygotował dodatkowo również inne formy konsultacji społecznych, m.in. warsztaty przyszłościowe, mapowanie czy spacer badawczy. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close