AKTUALNOŚCI

Mieszkaniec Świdnika podziękował za pomoc świdnickiej policji

Świdnicka policja została doceniona. Tym razem podziękowania otrzymali funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego, którzy zatrzymali sprawcę włamań do jednego z warsztatów. Sprawca tych przestępstw został już aresztowany. Właściciel zakładu podziękował policjantom za ich zaangażowanie.

O sprawie było głośno w ubiegłym tygodniu (link), bezpośrednio po decyzji sądu o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące wobec zatrzymanego 36-latka ze Świdnika. Mężczyźnie udowodniono między innymi dwa włamania do warsztatu na szkodę jednego z mieszkańców Świdnika. Zatrzymany przez świdnickich kryminalnych 36-latek dokonał m.in. kradzieży laptopa, kamery, zasobników gazowych oraz alkoholu. Z kolei pod koniec stycznia b.r. jego łupem padł sprzęt elektroniczny. Sprawca dokonał również umyślnego zniszczenia motocykla właściciela lokalu.

Niedawno do świdnickiej komendy wpłynęło podziękowanie dla policjantów od właściciela warsztatu, który został okradziony. Dziękuje w nim za szybkie działanie i zaangażowanie kryminalnych.

My z kolei również dziękujemy za docenienie naszych funkcjonariuszy, dla których każde wykrycie sprawcy stanowi niewątpliwą satysfakcję, bez względu na fakt, że zatrzymywanie sprawców przestępstw należy do ich podstawowych obowiązków.„- tak odnieśli się do otrzymanych podziękowań z kolei świdniccy funkcjonariusze na stronie KPP w Świdniku.

źródło: KPP w Świdniku

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button