AKTUALNOŚCI

Poszukiwani świadkowie zdarzenia w Kazimierzówce

Świdniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 9 marca po godz. 20.00 na drodze ekspresowej S12. W miejscowości Kazimierzówka potrącony został przez pojazd ciężarowy 36-letni Świdniczanin. Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdniku pod numerem 47 81 21 410 lub 112.

W poniedziałek tuż po godz. 20.00 w miejscowości Kazimierzówka doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń 36-letni mieszkaniec Świdnika, najprawdopodobniej chcąc przejść na drugą stronę drogi ekspresowej S12, został potrącony przez pojazd marki Daf. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany karetką pogotowia ratunkowego do szpitala, gdzie pozostał do dalszej hospitalizacji. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło, że zarówno pieszy jak i kierujący tirem byli trzeźwi.

Na chwilę obecną policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Jednocześnie zwracają się z prośbą do osób posiadających informację w tej sprawie. Świadkowie powinni się kontaktować z Komendą Policji w Świdniku osobiście lub pod numerem telefonu 47 81 21 410 lub 112. Niewykluczone, że ich informacje pomogą ustalić przyczynę zdarzenia.

reklama reklama

źródło: KPP w Świdniku

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close