KULTURA I ROZRYWKA

W tym roku festiwalu nie będzie…

Festiwal Flaków w Piaskach, to wydarzenie kulinarne, które już na stale zagościło w kalendarzu gminnych imprez. Co roku, gromadziło wielu smakoszy. W tym niestety ze względu na pandemię koronawirusa została odwołana. Na spróbowanie pysznych lokalnych flaków i innych regionalnych przysmaków, przyjdzie nam niestety jeszcze poczekać.

Liczę na Państwa zrozumienie gdyż towarzyszące nam od kilku miesięcy zagrożenie zakażeniem koronawirusem SARS-COV-2 oraz wysokie prawdopodobieństwo powikłań z tym związanych, nie pozostawiają żadnych wątpliwości, że zdrowie i życie uczestników Festiwalu, artystów, musi być przez nas – organizatorów – postawione na pierwszym miejscu.”- komentuję tę sytuację dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Piaskach- Hieronim Pietrzyk.

Oznacza to, że Festiwal Flaków zaplanowany na 28 czerwca 2020 r., nie odbędzie się ani w planowanym, ani też w późniejszym terminie w tym roku. Organizatorzy zapewniają jednak, że dołożą wszelkich starań aby zaplanowane na ten rok koncerty mogły się odbyć w przyszłym roku.

Wszystkim, którzy chętnie uczestniczyli w tym wydarzeniu przyjdzie więc niestety poczekać cały rok. Tymczasem przypomnijmy sobie, jak bawiliśmy się podczas tej imprezy w ubiegłym roku.

Reklama

reklama reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button