Wyniki X kolejki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu
SOBOTA (28.01.2017 r.)
MW SPORT I LIGA – I KOLEJKA II RUNDY
grupa spadkowa
10.30 SAWA – Pokolenie J.P.II 6:3 (3:2)
Bramki: 1:0 Michał Martyna (1′), 1:1 Wojciech Lesicki-samobójcza (4′), 2:1 Patryk Dobrowolski (6′), 3:1 Salvatore Nigro (10′), 3:2 Michał Babiarz (12′), 4:2 Michał Martyna (18′), 5:2 Salvatore Nigro (19′), 6:2 Michał Martyna (24′), 6:3 Michał Babiarz (49 sekund przed końcem meczu).
SAWA: Wojciech Lesicki, Radosław Pawłowski, Patryk Dobrowolski, Giuseppe Nigro (k) (c), Michał Martyna oraz Paweł Łyjak (ż), Salvatore Nigro.
Pokolenie J.P.II: Łukasz Karalus, Tobiasz Kaciuczyk (c), Rafał Usidus, Michał Babiarz, Michał Piskor oraz Marek Pastusiak, Rafał Bartoszuk, Weronika Fabian, Łukasz Frąc, Marcin Kryszak. Kierownik drużyny: Daniel Pyda.
11.00 ITS – Świdnik Wysokich Lotów 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Krystian Kędzierski (9′), 2:0 Tomasz Ścirka (9′), 3:0 Tomasz Ścirka (13 sekund przed końcem meczu).
ITS: Krzysztof Matusiak, Mateusz Jarzębowski (c), Krystian Kędzierski, Arkadiusz Ścirka, Tomasz Ścirka oraz Adam Pawłowicz, Kamil Sarzyński, Domenico Nigro, Damian Wiński, Marcin Cholewa. Kierownik drużyny: Leszek Śmiałkowski.
Świdnik Wysokich Lotów: Przemysław Szpura, Wojciech Stefański, Radosław Szczerba (k) (c), Tomasz Filipiuk, Grzegorz Wituch oraz Grzegorz Kulczyński, Andrzej Usidus, Paweł Kwiatkowski, Piotr Kulczyński, Marcin Dmowski.
pauza: Kozaki w Kaloszach
NEPTUN II LIGA – X KOLEJKA
11.30 Starostwo Powiatowe – Kos-Wit 1997 2:5 (1:3)
Bramki: 1:0 Marceli Mucha (5′), 1:1 Jakub Szponar (8′), 1:2 Radosław Koniec (10′), 1:3 Konrad Kiejda (11′), 2:3 Michał Bujnik (16′), 2:4 Mateusz Imgront (21′), 2:5 Jacek Kosierb (16 sekund przed końcem meczu).
Starostwo: Karol Grodzki, Mateusz Romak (k) (c), Mateusz Leśniak, Wojciech Świątek, Michał Bujnik oraz Marceli Mucha.
Kos-Wit: Tomasz Kasak (k) (c), Mateusz Sawicki, Jakub Szponar, Konrad Kiejda, Mateusz Imgront oraz Radosław Koniec, Marcin Siwek, Jacek Kosierb.
12.00 OSP Oleśniki – Hydrocentrum 0:3 v.o.
Mecz przerwany w 23 minucie przy stanie 0:1 i zweryfikowany jako walkower 3:0 dla Hydrocentrum.
Oleśniki: Przemysław Mączka (c), Krzysztof Godula (ż), Dominik Wronka, Krzysztof Nastulak (ż), Łukasz Kamiński oraz Łukasz Barański (cz), Paweł Kropornicki. Kierownik drużyny: Wojciech Mrugała.
Hydrocentrum: Marek Niedźwiedź,, Konrad Cegiełka, Marek Gawda, Konrad Jóźwik, Łukasz Różycki oraz Michał Harasymow (ż), Kamil Domański, Krystian Wójcik, Karol Brzezicki, Marcin Małocha, Damian Ziętek.
Mecz: Canarinios – LTS MW Sport przełożony na 19 lutego br.
pauza: RKS Ruch
TABELA
1. OSP Oleśniki 8 19 (6-1-1) 37:14
2. Hydrocentrum 9 18 (6-0-3) 25:25
3. Kos-Wit 1997 8 17 (5-2-1) 34:18
4. LTS MW Sport 8 16 (5-1-2) 32:12
5. Canarinios 8 7 (2-1-5) 15:30
6. RKS Ruch 8 4 (1-1-6) 8:33
7. Starostwo Powiatowe 9 3 (1-0-8) 13:32
OLIMP LIGA OLDBOJÓW
MECZ ZALEGŁY Z VI KOLEJKI
12.30 Antique Old Stars – Neptun 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Jacek Kochalski (7′-rzut karny), 0:2 Karol Wróbel (18′).
Antique Old Stars: Piotr Zwierzański, Mariusz Gumulski, Jakub Solarski, Krzysztof Chilimoniuk, Robert Haczkur oraz Ireneusz Ziętek (ż), Mirosław Sobiesiak (c) (k), Piotr Kochalski, Jarosław Siliwon, Jacek Kosierb.
Neptun: Mirosław Ciesielka (c) (k), Piotr Sadowski, Karol Wróbel, Jacek Kochalski, Robert Mirosław oraz Arkadiusz Ciesielka, Dariusz Walczak, Mariusz Domagalski, Dariusz Konopka.
TABELA
1. Perła Progres Mełgiew 9 22 (7-1-1) 39:14
2. Misztal Meble 9 18 (6-0-3) 32:18
3. Neptun 9 16 (5-1-3) 21:16
4. Policja 9 12 (4-0-5) 15:26
5. Antique Old Stars 9 9 (3-0-6) 11:20
6. SAWA 9 3 (1-0-8) 8:32
ALL PROMOTE EXTRALIGA – I KOLEJKA II RUNDY
grupa spadkowa
13.00 Antique – M-Tech 3:3 (1:0)
Bramki: 1:0 Marcin Szyjduk (9′), 1:1 Paweł Walczak (15′), 1:2 Łukasz Masłowski (18′), 1:3 Piotr Skiba (23′-przedłużony rzut karny), 2:3 Marcin Szyjduk (33 sekundy przed końcem meczu z rzutu karnego), 3:3 Marcin Bijas (16 sekund przed końcem meczu).
Antique: Maciej Łukawski, Marcin Szyjduk (c) (ż), Marcin Bijas, Łukasz Skroban, Mateusz Szczerba (ż) oraz Michał Romanowski, Krzysztof Chilimoniuk (ż), Mirosław Sobiesiak (k).
M-Tech: Rafał Napora, Leszek Joniec, Marcin Denis, Daniel Dudek (ż), Piotr Skiba oraz Paweł Walczak (c), Jarosław Siliwon (k), Mariusz Gumulski, Łukasz Masłowski.
13.30 TKKF Świt – Dwójka-Remondis 1:5 (1:1)
Bramki: 0:1 Sebastian Kuśmirek (7′), 1:1 Grzegorz Mazur (10′), 1:2 Łukasz Rzepecki (18′), 1:3 Paweł Koziołkiewicz (22′), 1:4 Sebastian Kuśmirek (20 sekund przed końcem meczu), 1:5 Łukasz Świdziński (12 sekund przed końcem meczu).
Świt: Dawid Grzeszczuk, Damian Wołodko, Grzegorz Mazur (c), Łukasz Janiak, Michał Ziemkiewicz oraz Piotr Filutowski, Jan Grzesiak. Kierownik drużyny: Piotr Gorzkowski.
Dwójka-Remondis: Tomasz Świć, Piotr Daszko (k), Łukasz Rzepecki, Łukasz Świdziński, Paweł Koziołkiewicz oraz Marcin Hanowski (c), Sebastian Kuśmirek, Robert Haczkur.
pauza: Perła Progres Mełgiew
MW SPORT I LIGA – I KOLEJKA II RUNDY
grupa mistrzowska
14.00 LS – Klastmed 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Maciej Dąbrowski (12′), 0:2 Jarosław Magryta (21′).
LS: Tomasz Skowronek (k), Artur Harasim (c), Robert Nowak, Mateusz Dejnek, Michał Trawiński oraz Mateusz Żminda, Jan Cegiełka, Marcin Pastusiak.
Klastmed: Marcin Wasak (k), Piotr Kędzierski, Daniel Arciszewski, Rafał Muzyka, Krystian Kowalczyk oraz Jarosław Magryta (c), Grzegorz Żuchnik, Maciej Dąbrowski.
Mecz: Creatio Biuro Rachunkowe – NEO.NET przełożony na 5 lutego br.
pauza: Soft Bait Systems
TABELA
grupa mistrzowska
1. Soft Bait Systems 9 22 (7-1-1) 30:13
2. Klastmed 10 19 (6-1-3) 27:13
3. LS 10 16 (5-1-4) 22:21
4. Creatio Biuro Rachunkowe 9 15 (5-0-4) 17:19
5. NEO.NET 9 15 (5-0-4) 35:20
grupa spadkowa
6. SAWA 10 16 (5-1-4) 29:21
7. Kozaki w Kaloszach 9 13 (4-1-4) 16:24
8. ITS 10 11 (3-2-5) 17:33
9. Pokolenie J losartan potassium 25mg.P.II 10 9 (3-0-7) 17:27
10. Świdnik Wysokich Lotów10 4 (1-1-8) 9:28
ALL PROMOTE EXTRALIGA – I KOLEJKA II RUNDY
grupa mistrzowska
14.30 Pegimek – Dywany Łuszczów 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Kamil Cieśla (16′).
Pegimek: Sebastian Pietroń, Mateusz Selwa (cz), Łukasz Różycki, Mateusz Kozłowski (c), Adrian Kalita oraz Daniel Wójcik, Konrad Maziarczyk, Jakub Czarnecki, Dominik Szponar. Kierownik drużyny: Robert Selwa.
Dywany: Kyrylo Mushtai (cz), Jarosław Kowalik (c) (k), Jakub Bomba, Adam Słowik, Sebastian Witkowski oraz Michał Kozak, Łukasz Kowalik, Łukasz Ładniak, Kamil Cieśla.
Mecz: SMB Team – Metalowcy przełożony na 12 lutego br.
pauza: Solidarność PZL
TABELA
grupa mistrzowska
1. Solidarność PZL Świdnik 9 23 (7-2-0) 34:10
2. SMB Team 9 20 (6-2-1) 19:10
3. Metalowcy 9 19 (6-1-2) 22:14
4. Dywany Łuszczów 10 15 (4-3-3) 18:17
5. Pegimek 10 14 (4-2-4) 19:19
grupa spadkowa
6. Antique 10 12 (3-3-4) 21:25
7. Perła Progres Mełgiew 9 11 (3-2-4) 17:15
8. M-Tech 10 9 (2-3-5) 15:28
9. Dwójka-Remondis 10 5 (1-2-7) 15:31
10. TKKF Świt 10 5 (1-2-7) 11:22