AKTUALNOŚCI

Areszt za znęcanie się nad rodzicami dla mieszkańca Świdnika

Na trzy miesiące do aresztu trafił 29-latek ze Świdnika. Mężczyzna dopuścił się przemocy fizycznej i psychicznej wobec swoich rodziców. Jak się okazało, policja interweniowała już w jego sprawie kilkukrotnie, a mężczyzna niedawno opuścił areszt. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek policjanci ze Świdnika zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w Świdniku, gdzie według zgłoszenia awanturuje się nietrzeźwy syn. Mundurowi na miejscu potwierdzili treść zgłoszenia. Agresywny 29-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.
Okazało się, że mężczyzna na swoim koncie ma już podobne czyny. Policja interweniowała w mieszkaniu u tej rodziny już kilkukrotnie. Wobec mężczyzny za ten sam czyn został zastosowany w marcu br. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Jednak gdy mężczyzna wyszedł na wolność ponownie dopuścił się przemocy fizycznej i psychicznej wobec swoich rodziców oraz stosował wobec nich groźby.

Wczoraj Sąd wydał postanowienie o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Świdniku

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button