EDUKACJA

E-lekcja o bezpiecznych wakacjach

Obecna sytuacja epidemiologiczna wymusiła na uczniach nauczanie w formie zdalnej. W takiej rzeczywistości i w takich warunkach muszą odnaleźć się również policjanci. Dlatego też aby móc spotkać się z uczniami mundurowi wykorzystują wideokonferencje online. Dziś takie spotkanie odbyło się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 3 w Świdniku.

W piątek 19 czerwca o godz. 10 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Świdniku za pośrednictwem platformy internetowej mogli spotkać się „oko w oko” z policjantką świdnickiej komendy. Tematem pogadanki były bezpieczne wakacje, które zbliżają się wielkimi krokami.

Jak się zachować, jak postępować, a czego unikać, aby ten czas spędzić bez narażania się na niepotrzebne i groźne sytuacje? – tego wszystkiego dowiedziały się dzieci podczas wideo chatu. Było to już kolejne spotkanie w takiej formie z uczniami w powiecie świdnickim i zapewne nie ostatnie. Policjanci będą wykorzystywać każdą bezpieczną formę kontaktu z jak największą liczbą młodych osób, aby przestrzegać ich o niebezpieczeństwach oraz przypominać i promować bezpieczne zachowania.

źródło: KPP w Świdniku

Reklama
reklama reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button