KULTURA I ROZRYWKA

Stanisława Celińska zaśpiewa w Świdniku

Już 26 lipca w ramach cyklu „Muzyczne Wieczory u św. Kingi” pojawi się Stanisława Celińska, która zaprezentuje się wraz z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko. Występ będzie jednocześnie prapremierą nowej płyty artystki zatytułowanej „Jesienna”. Jak możemy przeczytać na stronie organizatora wydarzenia (link):

” Płyta to niezwykła, bardzo osobista i przesyconej miłością, pragnieniami, tęsknotami. Stanisława Celińska podjęła się niełatwego zadania. Na prośbę swoich fanów, z którymi spotykała się po koncertach i wsłuchiwała w ich życiowe historie, zarówno radosne i te smutne, Artystka zdecydowała się napisać teksty skierowane właśnie do tych wszystkich, którzy szukają ukojenia, spokoju, wsparcia. To dla nich powstała ta płyta. Słowa wspaniale otulił w nuty kompozytor, aranżer i producent Maciej Muraszko, sięgając po instrumenty, które potrafią zawładnąć naszą wyobraźnią m.in. skrzypce, flet, akordeon czy mandolinę. Duet Stanisława Celińska i Maciej Muraszko to gwarancja jedynego, niepowtarzalnego klimatu oraz niezapomnianych chwil. „Jesienna…” to antidotum na smutek, odizolowanie, złe samopoczucie, pochmurny poranek. Przede wszystkim to przyjaciel, w którego warto się wsłuchać.”

Koncert poprzedzony będzie innym wydarzeniem czyli festynem rodzinnym organizowanym z okazji imienin św. Kingi. Podczas zabawy będzie można wziąć udział w loterii i kiermaszu, a także oddać krew. Szczegóły festynu na poniższym plakacie:

Reklama

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close