AKTUALNOŚCI

Polała się woda…

Do niecodziennej sytuacji doszło wczoraj w godzinach wieczornych na ul. Modrzewiowej w Świdniku. Przechodnie byli świadkami nagłego „wystrzału” wody na kilka metrów w górę ze znajdującego się tu hydrantu naziemnego. Do zdarzenia została wezwana Straż Pożarna.

Jak powiedział naszej redakcji st. kpt. Paweł Dańko rzecznik KP PSP w Świdniku do komendy zgłoszenie w sprawie interwencji na ul. Modrzewiowej wpłynęło w środę o godz. 20.55: ” Otrzymaliśmy informację o uszkodzonym hydrancie z którego leje się woda na pobliskie samochody, chodnik oraz ulicę. Na miejscu strażacy zakręcili uszkodzony hydrant oraz go zabezpieczyli.”

Do zdarzenia wezwani zostali również pracownicy PK Pegimek jako, że to spółka jest zarządcą uszkodzonego hydrantu. Jak mówi świadek sytuacji, od którego otrzymaliśmy zdjęcia: „podobno przyczyną awarii był przywiązany do hydrantu pies, który szarpiąc się dokonał uszkodzenia.” Tego powodu nie potwierdzili nam ani rzecznik Straży Pożarnej, ani rzecznik KPP w Świdniku asp. Eliwra Domaradzka. Policja ponadto nie otrzymała również żadnego zgłoszenia o uszkodzeniu mienia w tym miejsca. W tej sprawie, na chwilę obecną, nie są prowadzone żadne czynności dochodzeniowe.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close