AKTUALNOŚCI

Z zakazem prowadzenia pojazdów i z narkotykami

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który kierował po drodze samochodem pomimo rzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ponadto okazało się, że mężczyzna jest w posiadaniu znacznej ilości narkotyków. Dzisiaj- 17.07.2020 r.- sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Przedwczoraj (15.07.2020 r.) świdniccy kryminalni zauważyli na jednej z ulic Świdnika mężczyznę, który posiada orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów i mimo to poruszał się samochodem. Mężczyzna ten typowany był również do spraw związanych z narkotykami. Policjanci udali się za mężczyzną, który zatrzymał się w rejonie garaży. Podczas podjętych czynności w zajmowanych przez niego garażach odnaleźli ponad 100g suszu roślinnego oraz nieznaczną ilość amfetaminy. Podczas kolejnych przeszukań miejsca zamieszkania i zajmowanej piwnicy odnaleziono 16 sztuk roślin konopi, które poddane były suszeniu oraz rosnące w doniczkach kolejne dwie rośliny.

35-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dziś został doprowadzony do Sądu, gdzie w stosunku do mężczyzny został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

źródło: KPP w Świdniku

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button