AKTUALNOŚCI

Nietrzeźwy spowodował kolizję i odjechał z miejsca

Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 37-letniemu obywatelowi Ukrainy, który w stanie nietrzeźwości spowodował kolizję, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez patrol policji w sąsiedniej miejscowości, a następnie osadzony w policyjnym areszcie.

W sobotę po godzinie 20:30 dyżurny świdnickiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Kolonia Trawniki doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Hyundai zignorował znak „Stop” i nie udzielając pierwszeństwa przejazdu jadącemu pojazdem marki Audi uderzył w ten pojazd, a następnie nie zatrzymując się odjechał. Kierujący audi 38-letni mieszkaniec Świdnika po zdarzeniu został przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono u niego niegroźne obrażenia. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

Policjanci zatrzymali kierującego pojazdem marki Hyundai w sąsiedniej miejscowości. Okazało się, że jest nim 37-letni mieszkaniec Ukrainy. Badanie wykazało, że ma ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzuty w sprawie. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Świdniku

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button