AKTUALNOŚCI

5 uszkodzonych pojazdów efektem nie ustąpienia przejazdu

Pięć uszkodzonych pojazdów to efekt groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Trawniki. Kierująca nissanem nie ustąpiła pierwszeństwa volkswagenowi. W wyniku zderzenia pojazdów, volkswagen wytrącony z toru jazdy uderzył dodatkowo w trzy zaparkowane pojazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Wczoraj (22.07.2020) po godz. 13:30 dyżurny świdnickiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Trawniki. Jak ustalili policjanci, kierująca pojazdem marki Nissan 47-latka z gminy Łopiennik Górny zamierzała wykonać manewr parkowania skręcając z drogi w lewą stronę. Podczas skręcania nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka volkswagenowi, którym kierował 25-latek. Siła uderzenia była tak duża, że uderzony pojazd obrócił się i uderzył w trzy zaparkowane pojazdy: audi, volkswagena i hyundaia.

W wyniku tego zdarzenia pasażerka  nissana trafiła do szpitala. Na szczęście doznała niegroźnych obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. 47-latce policjanci zatrzymali fakultatywnie prawo jazdy. Teraz policjanci będą prowadzić czynności wyjaśniające w tej sprawie.

źródło: KPP w Świdniku

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button