AKTUALNOŚCI

Policjanci świętowali

Wczoraj, tj. 23.07.2020 r., w świdnickiej komendzie odbyły się uroczystości związane z obchodami Święta Policji. Podczas uroczystej zbiórki wręczono policjantom akty mianowania na wyższe stopnie służbowe oraz powitano nowego I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku p.o. kom. Tomasza Jachowicza. Ze względu na zasady związane z pandemią, uroczystość miała skromniejszy charakter niż w latach ubiegłych.

W ramach tegorocznych obchodów Święta Policji spotkali się wyróżnieni funkcjonariusze, kadra kierownicza jednostki, pracownicy cywilni oraz kapelan świdnickich policjantów, a także przedstawiciele związków zawodowych Policji i pracowników Policji.

Podczas uroczystej zbiórki przywitano nowego I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku p.o. Tomasza Jachowicza, który od poniedziałku zasilił szeregi świdnickiej formacji.

W dalszej części uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Świdniku p.o. podinsp. Sławomir Kwiatkowski  w asyście I Zastępcy wręczył policjantom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. W tym roku, nominacje na wyższe stopnie służbowe otrzymało 44 policjantów.

źródło: KPP w Świdniku

Reklama
reklama reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close