EDUKACJA

Zapraszają na seminarium!

Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” zaprasza do bezpłatnego udziału w seminarium pt. „Wsparcie na założenie i rozwój działalności gospodarczej”– organizowane w terminach: 27.08.2020r. oraz 28.08.2020r. (jeden termin do wyboru), w siedzibie Fundacji OIC Poland przy  ul. Gospodarczej 26 w Lublinie.

Do udziału w seminarium zaproszone są kobiety planujące rozpocząć działalność gospodarczą oraz przedsiębiorców zainteresowanych rozszerzeniem dotychczas prowadzonej działalności gospodarczej czy też uzyskaniem wsparcia w przeciwdziałaniu negatywnym skutkom wywołanym sytuacją epidemiologiczną. Spotkanie ma na celu przedstawienie informacji dotyczących możliwości pozyskania dofinansowania w formie dotacji bezzwrotnej lub preferencyjnej pożyczki na otwarcie lub rozwój firmy. Możliwości pozyskania środków na inwestycje przedstawią przedstawiciele Funduszu Pożyczkowego Fundacji OIC Poland.

Na seminarium zaprezentowana zostanie również platforma e- learningowa WomenPRO dla kobiet planujących rozpoczęcie działalności społecznej. Kurs składa się z 5 modułów, pozwalających na zdobycie wiedzy i umiejętności przydatnych w zakładaniu i prowadzeniu biznesu. Kurs kończy się napisaniem biznesplanu, który można wykorzystać np. na zdobycie dofinansowania.

Wiedza zdobyta podczas seminarium z pewnością pozwoli na wybranie najkorzystniejszej oferty dla swojego przedsiębiorstwa. Na zakończenie seminarium będzie możliwość skorzystania z indywidualnej porady.

Zachęcamy do udziału w seminarium. Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 24 sierpnia br. pod numerem telefonu  81 710 46 30 lub na adres e-mail : sekretariat@oic.lublin.pl

reklama reklama

W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz panującą sytuację epidemiologiczną należy zapoznać się z Procedurą bezpieczeństwa Fundacji OIC Poland oraz złożyć wymagane oświadczenia najpóźniej przed rozpoczęciem seminarium.

Udział w seminarium jest całkowicie bezpłatny.

źródło: www.trawniki-online.pl

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Zobacz również
Close
Back to top button