AKTUALNOŚCI

Zdarzenie drogowe na skrzyżowaniu ulic Klonowej i Kusocińskiego

We wtorek 1 września, tuż po godzinie 12 doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Kusocińskiego i Klonowej. W jego wyniku do szpitala, na badania trafił, kierujący jednym z pojazdów, mężczyzna.

” Powodem zdarzenia drogowego było nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez 39 letnią kobietę kierującą autem marki seat. W wyniku wymuszenia pierwszeństwa doszło do zderzenia z samochodem marki opel, w którym znajdował się kierowca oraz jego współpasażerka.”- informuje podkom. Magdalena Szczepanowska z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

Na miejscu zdarzenia, oprócz policji, pojawiły się 2 zastępy Straży Pożarnej oraz karetka pogotowia, która zabrała kierowcę opla do szpitala. Mężczyzna na chwilę obecną poddawany jest badaniom mającym określić jego stan zdrowia. Zarówno kierowca opla jak i kierująca seatem zostali sprawdzeni pod kątem trzeźwości, które u żadnego z nich nie wykazało obecności alkoholu we krwi.

Policja apeluje do kierowców, by w miarę swoich możliwości omijali skrzyżowanie ulic Klonowej i Kusocińskiego, wybierając inne lokalne drogi.

Reklama
reklama reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button