AKTUALNOŚCI

Spełnij dziecięce marzenie

Fundacja Dziecięca Fantazja jest organizacją non-profit, która od 2003 roku spełnia marzenia ciężko i nieuleczalnie chorych dzieci w całej Polsce.

Na platformie wishsurfing.pl prezentowane są ich marzenia. Każda fantazja jest weryfikowana, a zbiórka pokazuje całkowity koszt realizacji marzenia dziecka, począwszy od zakupu prezentu a skończywszy na dostarczeniu go do rąk Marzyciela. Darczyńca ma możliwość samodzielnego przeszukania bazy, wybranie wspieranego dziecka i fantazji, która ma zostać spełniona.

fot. Fundacja Dziecięca Fantazja

Wpłat w dowolnej wysokości można dokonać on-line. Chodzi o wniesienie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych, niepełnosprawnych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń.

Podopiecznymi fundacji są dzieci w wieku 3-18 lat z całej Polski walczące z nowotworami, wadami wrodzonymi, niepełnosprawnością, schorzeniami genetycznymi i chorobami przewlekłymi utrudniającymi codzienne funkcjonowanie. Od 2003 z pomocą firm i instytucji fundacji udało się spełnić ponad 7000 wyjątkowych marzeń. W chwili obecnej na swój magiczny moment oczekuje ponad 1000 dzieci.

Reklama
reklama reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button