AKTUALNOŚCI

Uderzył w słup oświetleniowy w Dorohuczy

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorek rano w Dorohuczy. Kierujący pojazdem osobowym uderzył w słup oświetleniowy przy przejściu dla pieszych. Na szczęście nic mu się nie stało. Policja apeluje o szczególną ostrożność za kierownicą.

Dzisiaj (29.09.2020 r.) po godzinie 6 rano dyżurny świdnickiej policji odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Dorohucza. Na miejscu interweniowała straż, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustalili policjanci, 34-letni mieszkaniec Lublina jadąc pojazdem marki Renault zjechał na pobocze i uderzył w słup oświetleniowy znajdujący się przy przejściu dla pieszych. Powodem zdarzenia było najprawdopodobniej zaśnięcie za kierownicą.

34-latek był trzeźwy. Na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń. Droga po zdarzeniu była częściowo zablokowana, lecz policjanci szybko i sprawnie przywrócili drożność przejazdu.

Policja apeluje: w związku z nadejściem jesieni i pogarszających się warunków atmosferycznych zachowajmy szczególną ostrożność za kierownicą. Pamiętajmy, aby w podróż wybierać się wypoczętym, a gdy czujemy zmęczenie, koniecznie zróbmy sobie chociaż kilkuminutowy postój.

reklama reklama

źródło: KPP w Świdniku

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button