AKTUALNOŚCI

Gmina Piaski: 29-latek myślał o samobójstwie, pożegnał się z bliskimi i poszedł do lasu

Wczoraj, tuż przed godz. 15.00 oficer dyżurny świdnickiej komendy został zaalarmowany, że 29-letni mieszkaniec gminy Piaski ma myśli samobójcze. Jak wynikało z treści zgłoszenia, mężczyzna chwilę wcześniej pokłócił się z domownikami, był w złym stanie psychicznym i dzwonił do innych członków rodziny aby się pożegnać.

Natychmiast uruchomione zostały patrole policyjne z różnych wydziałów. Oficer dyżurny wykonując kolejne telefony, w rozmowie z rodziną 29-latka, ustalił, gdzie mógł prawdopodobnie udać się mężczyzna. Podejrzewając, że poszedł on do pobliskiego lasu w to miejsce został skierowany policyjny przewodnik psa służbowego. Pies podjął trop. Mężczyzna został odnaleziony około 500 metrów od miejsca zamieszkania. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

Na miejsce została wezwana załoga karetki pogotowia ratunkowego. Mężczyzna trafi do szpitala, skąd z uwagi, że jego stan zdrowia – nie wymagał hospitalizacji – został zwolniony. Badanie alkomatem wskazało blisko promil alkoholu w jego organizmie.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close