AKTUALNOŚCI

Dwa groźne wypadki w powiecie. Dachowanie po zderzeniu z tirem

Dwie osoby zostały poszkodowane we wczorajszym wypadku drogowym na drodze krajowej nr 12. Rozpędzony TIR wjechał w hamujący przed nim pojazd osobowy. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd dachował na poboczu.


Wczoraj o godzinie 15:30 doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Kolonia Siedliszczki. Jak ustalili policjanci, obaj kierujący poruszali się od Chełma w kierunku Piask. W pewnym momencie 60-letni kierowca samochodu osobowego marki Nissan zaczął hamować, a na jego tył najechał TIR marki Mercedes kierowany przez 29-latka. Siła uderzenia wyrzuciła pojazd osobowy na pobocze, gdzie następnie dachował.

Dwie osoby podróżujące Nissanem zostały przewiezione z obrażeniami do szpitali. Był to kierowca oraz 74-letnia pasażerka. Kierowcy Mercedesa nic się nie stało. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Do kolejnego wypadku drogowego na terenie naszego powiatu doszło przed godziną 18.00 na ul. Piaseckiej w Świdniku. Kierujący autem marki Toyota 58 –latek podczas wykonywania manewru skrętu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 41-letniemu motocykliście doprowadzając do czołowego zderzenia. W zdarzeniu poszkodowany został kierowca jednośladu, który z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button