AKTUALNOŚCI

Konsultacje z mieszkańcami gminy Piaski w sprawie ekspresówki

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad realizuje działania w sprawie budowy kolejnych odcinków drogi ekspresowej S17 Piaski – Hrebenne.

Działania są na etapie tworzenia dokumentacji projektowych. Mieszkańcom gminy Piaski została udostępniona koncepcja programowa budowy odcinka drogi ekspresowej S17: Piaski, węzeł „Piaski Wschód” („Chełm”) wraz z węzłem – węzeł „Łopiennik”, o długości ok. 15,9 km przebiegającego przez gminę. Burmistrz Piask zachęca mieszkańców do zapoznania się z materiałami.

-Szczególnie proszę o analizę i uwagi mieszkańców miejscowości: Piaski Wielkie, Brzeziczki, Siedliszczki, Kolonia Siedliszczki, Młodziejów, Klimusin, Żegotów i oczywiście Piaski. Wstępna analiza dokumentów wskazuje na bardzo niekorzystne rozwiązania – wskazuje Michał Cholewa.

Jest również możliwość zobaczenia materiałów w formie papierowej w Urzędzie Miejskim w Piaskach (sala konferencyjna w budynku Centrum Usług Wspólnych przy Urzędzie), po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się z pracownikiem gminy – pod numerem telefonu 81 58 21 806 i przy zachowaniu wszelkich środków ochrony sanitarnej.

Każdy mieszkaniec gminy może zgłosić uwagi, propozycje, spostrzeżenia i opinie w sprawie przedstawionych rozwiązań projektowych inwestycji w formie wniosku. Szczegóły

Reklama
reklama reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button