ŻYCIE I STYL

Wirtualna Gala „Gwiazdka z Fantazją” w tę niedzielę

Już w niedzielę 20 grudnia odbędzie się wirtualna gala świąteczna dla 500 dzieci, zmagających się z wadami wrodzonymi, chorobami zagrażającymi życiu i niepełnosprawnością.

Od 2004 roku, Fundacja Dziecięca Fantazja, spełniła ponad 7000 marzeń dzieci zmagających się z chorobami nieuleczalnymi, zagrażającymi życiu lub niepełnosprawnością. Od wielu lat, każdy rok kończy się uwielbianym przez podopiecznych Fantazji wydarzeniem „Mikołajki z Fantazją”.

fot. Fundacja Dziecięca Fantazja

„W czasie pandemii koronawirusa chore dzieci, nasi podopieczni potrzebują wsparcia bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Właśnie w tym czasie niezwykle ważne jest doświadczenie miłości i magii, które mogą przynieść tylko Święta Bożego Narodzenia.” tłumaczy prezes Fundacji Dziecięca Fantazja, Pani Kamila Rybicka. „W tym roku nie możemy spotkać się z dziećmi osobiście, stąd pomysł na galę wirtualną. Nie wolno nam zawieść dzieci” – dodaje.

Tegoroczna Gala  bożonarodzeniowa Gwiazdka z Fantazją, będzie wirtualną ekstrawagancją. Transmisja z Groty Świętego Mikołaja rozpocznie się punktualnie o godzinie 18.00 w niedzielę, 20 grudnia i potrwa 50 minut. W wydarzeniu wezmą udział muzycy, magicy, komik, brzuchomówca i oczywiście Św. Mikołaj. Przygotowany został specjalnie na tę okazję dziecięcy teatrzyk, program gwiazd na lodzie, szalone warsztaty kulinarne i wiele, wiele innych atrakcji.

„500 honorowych gości, podopiecznych fundacji wraz z rodzinami i opiekunami połączy się w tym samym czasie, żeby oglądać to magiczne wydarzenie tegorocznych Świąt, w bezpiecznej, domowej oazie”, mówi Kamila Rybicka.

„Fantazja udostępni wydarzenie do oglądania dla wszystkich w Polsce, aby podnieść na duchu także inne dzieci, które tego potrzebują. Kto wie, być może „Gwiazdka z Fantazją”, będzie największą wirtualną, bożonarodzeniową Galą dla chorych dzieci na świecie!”, mówi Rybicka.

Uczestnicy wydarzenia, podopieczni Fantazji, jak co roku otrzymają świąteczną paczkę-niespodziankę, wypełnioną prezentami i smakołykami. Paczka zostanie dostarczona kurierem do dziecka do domu lub do szpitala jeszcze przed Świętami. 

Transmisja wydarzenia będzie dostępna do oglądania na stronie: http://gwiazdkazfantazja.pl/. Zapraszamy także na stronę www.f-df.pl oraz na https://www.facebook.com/DzieciecaFantazja.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button