AKTUALNOŚCIŻYCIE I STYL

eSkarbonki WOŚP w powiecie świdnickim

Tegoroczny 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ze względu na sytuację związaną z COVID-19, został przesunięty z początku miesiąca na 31 stycznia. I choć w tym roku odbędzie się w innej formie niż w latach poprzednich, WOŚP gra dalej i zbiera fundusze na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy.

Tegoroczny, 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jeszcze się nie rozpoczął, a już dostarcza Polakom wielu pozytywnych emocji. Przesunięcie terminu wydarzenia na koniec stycznia nie zmniejszyło szczodrości darczyńców, którzy od początku grudnia mogą wspierać WOŚP m.in. za pomocą eSkarbonek. Na kilkanaście dni przed 29. Finałem WOŚP padł rekord wpłat do eSkarbonki. Aktualnie zebrana kwota przekroczyła 1 000 000 zł. To ponad 400 000 zł więcej niż wynosiła łączna wartość wszystkich wpłat do eSkarbonki w 2020 r. – możemy przeczytać w informacji opublikowanej przez Fundację WOŚP.

eSkarbonka to cyfrowe rozwiązanie do przekazywania i zbierania datków na rzecz WOŚP bez wychodzenia z domu, co jest szczególnie ważne w aktualnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa.

„Ani przez sekundę nie zwątpiliśmy w siłę Orkiestry, którą są nasi wolontariusze i darczyńcy. Tempo zbiórki jednak zaskakuje nas wszystkich. Na ponad trzy tygodnie przed finałem zebrana do eSkarbonki kwota napawa nas optymizmem, że także w tym roku wesprzemy najbardziej potrzebujące oddziały sprzętem, który jest niezbędny dla ratowania zdrowia i życia Polaków. Dziękuję Wam wszystkim i gorąco zachęcam do dalszego, wspólnego grania z Orkiestrą” – komentuje z kolei Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP.

Strona na której znajdują się eSkarbonki chroniona jest przez bezpieczne połączenie i posiada certyfikat bezpieczeństwa. Po wybraniu metody płatności użytkownik jest przekierowywany do operatora płatności PayU, którego strona jest zabezpieczona w analogiczny sposób. Dodatkowo każda osoba, która zamierza skorzystać z tej formy wpłaty, może sprawdzić wiarygodność linku do eSkarbonki na specjalnej stronie www.wosp.org.pl/wspieraj/sprawdz-eskarbonke .eSkarbonki założyły również sztaby WOŚP z powiatu świdnickiego. Znaleźć je można tutaj:

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button