MKS SIEDLISKA NA DNIE TABELI

Kolejnej porażki w rundzie jesiennej doznali futboliści MKS Siedliska. Tym razem beniaminek chełmskiej A klasy, występując w roli gospodarza na boisku w Fajsławicach, musiał uznać wyższość Astry Leśniowice. Futboliści z Siedlisk po tej przegranej, a na kolejkę przed zakończeniem rundy jesiennej, nie mają już szans na opuszczenie ostatniej lokaty w tabeli przed zimową przerwą w rozgrywkach.
MKS
Mecz mógł się rozpocząć bardzo dobrze dla naszych piłkarzy. Po strzale Waldemara Krawca piłka trafiła w poprzeczkę, odbiła się od murawy, znów od poprzeczki i wyszła w pole. Niestety sędzia orzekł, że futbolówka nie przekroczyła swoim cały obwodem linii bramkowej i gola nie uznał. Za to do przerwy prowadzenie objęli przyjezdni. W sumie dwie z czterech bramek zdobyli z dość problematycznych rzutów karnych. Przebudzenie Siedlisk nastąpiło w 60 minucie. Daleki strzał z rzutu wolnego niemal z połowy boiska w wykonaniu Kamila Kuczmy kompletnie zaskoczył golkipera Astry, który musiał wyciągać futbolówkę z siatki. Pięć minut później po rzucie wolnym pośrednim z obrębu pola karnego drugiego gola zdobył Piotr Pasternak. Jak się okazało było to wszystko co tego dnia „ugrał” MKS. Warto jeszcze dodać, że przy stanie 1:4 rzutu karnego dla gospodarzy nie wykorzystał Kamil Błaszczuk, który trafił piłką wprost w bramkarza.