KULTURA I ROZRYWKA

VI Konkurs Piosenki z Duszą – online

Poezja śpiewana i piosenka teatralna, czyli tzw. utwory z duszą – z doskonałymi tekstami takich artystów jak John Lennon, Seweryn Krajewski czy Agnieszka Osiecka – znów usłyszymy je w interpretacji młodych artystów. W Internacie Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej im. Zygmunta Puławskiego odbędzie się już VI edycja tego wydarzenia.

To przegląd skierowany do młodzieży z terenu powiatu świdnickiego i Miasta Lublina. Organizatorzy corocznego konkursu są przekonani, że w tym trudnym czasie „piosenki z duszą” wybrzmią szczególnie.

-Potrzeba kontynuacji tego wydarzenia tkwi w nas głęboko z uwagi na szeroki odbiór i zainteresowanie ze strony szkół, burs, internatów powiatu świdnickiego i Lublina. Zastanawialiśmy się, czy obecna sytuacja związana z pandemią nie przeszkodzi nam w realizacji tego przedsięwzięcia. Jesteśmy jednak przekonani, że właśnie teraz, jak nigdy przedtem, piosenka z duszą jest nam wszystkim bardzo potrzebna – przekonują na stronie FB przedstawiciele Internatu Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku.

W tym roku impreza przeprowadzona zostanie w formie online. Nagrania audio lub video, karty zgłoszeń oraz pozwoleń na publikację należy przesyłać do 14 marca 2021 roku na adres mailowy: internat@pcez.pl. Zainteresowanym organizatorzy prześlą regulamin konkursu, wzory kart zgłoszeń oraz pozwoleń na publikacje za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dla laureatów przewidziano nagrody. Wszyscy uczestnicy i opiekunowie otrzymają dyplomy.

Wykonania konkursowe, jak co roku, oceniać będzie profesjonalne jury. Młodzi artyści o wynikach zostaną powiadomieni do dnia 22 marca.

ReklamaPokaż więcej

Powiązane

Back to top button