AKTUALNOŚCI

Zablokowany wjazd do Świdnika

❗AKTUALIZACJA❗ z godz. 18.25: Ciężarówka z ronda została już usunięta. Od tego momentu ruch, w tym miejscu, powinien przebiegać już sprawnie.

Już od ponad 2 godzin (od około godz.15) kierowcy nie są w stanie wjechać do Świdnika od strony Lublina, a dokładnie od strony Al. Jana Pawła II. Utrudnienia występują także w innych częściach powiatu i województwa.

Poniższe zdjęcia nadesłane zostały nam przez Czytelniczkę, która już od blisko dwóch godzin stoi w korku. Z jej relacji wynika, że wiele osób zdecydowało się nawet na powrót do domu na piechotę- są to prawdopodobnie pasażerowie autobusów. Jak wyjaśniała nam asp. Elwira Domaradzka z KPP w Świdniku przyczyną tej sytuacji jest ciężarówka, która zablokowała rondo uniemożliwiając przejazd samochodom. Na miejscu są już piaskarki, które mają pomóc ciężarówce w ponownym ruszeniu.

Wszystkim kierowcom zalecamy przejazd do Świdnika od strony ulicy Kusocińskiego. Z informacji jakie posiadamy wynika, że w tym miejscu przejazd jest możliwy.

Nie zaleca się natomiast przejazdu od strony ul. Drewnianej ( w stronę Świdnika). Duża ilość śniegu sprawia, że droga nie jest przejezdna i jest możliwość zakopania się.

Reklama

Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button