AKTUALNOŚCI

Trawniki: Wizyty u specjalistów ruszą od kwietnia

Od 1 kwietnia ponownie uruchomione zostaną porady specjalistyczne i badania diagnostyczne lekarzy specjalistów: kardiolog, ortopeda, ginekolog, urolog, diabetolog, które zostały zawieszone ze względu na pandemię koronawirusa. Porady specjalistyczne będą prowadzone w budynku Ośrodka Zdrowia w Trawnikach.

Do skorzystania z gwarantowanych świadczeń mieszkańców gminy Trawniki zaprasza wójt Damian Daniel Baj jednocześnie podkreśla jednak, że oferta jest skierowana tylko i wyłącznie do mieszkańców gminy:

„Zaznaczam, że porady specjalistyczne przeznaczone są wyłącznie dla Mieszkańców Gminy Trawniki i sfinansowane w całości ze środków budżetu Gminy Trawniki zgodnie z uchwałą przyjętą przez Radę Gminy Trawniki. Oznacza to, że każda porada specjalistyczna jest płacona nie przez NFZ tylko przez Gminę Trawniki.”

Porady specjalistyczne dostępne są po uprzedniej rejestracji telefonicznej tel. 663 636 999 lub osobistej. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem dostępności specjalistów dostępnym pod tym linkiem: HARMONOGRAM ŚWIADCZEŃ MEDYCZNYCH Trawniki 2021

źródło:www.trawniki-online.pl

Reklama
reklama reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button