ŻYCIE I STYL

Strażacy i wójt z gminy Rybczewice z pomocą dla Wiktorii

O chorobie Wiktorii Bednarz i jej walce o zdrowie pisaliśmy tutaj (link). Cały czas trwa zbiórka funduszy na operację dziewczynki dzięki której będzie mogła się poruszać na własnych nóżkach. W akcję pomocy Wiktorii włącza się wiele osób, ostatnich do ich grona dołączyli strażacy OspKsrg Rybczewice i wójt gminy Rybczewice Elżbieta Masicz.

Na stronie internetowej https://www.facebook.com/groups/410776690342249 znaleźć można licytacje, których celem jest zbiórka funduszy na operację i rehabilitację dla Wiktorii. Jedną z nich jest propozycja od strażaków i wójt gminy Rybczewice, która obejmuje: czas spędzony ze strażakami w jednostce OSP (1 godzina), w tym przejazd wozem strażackim oraz pokaz samochodu, sprzętu i wyposażenia. Wójt Elżbieta Masicz dla zwycięzcy licytacji jako dodatkową nagrodę przekazała strażacką maskotkę. Aby utrwalić wspomnienia, będzie możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć. Nagrodę może odebrać tylko 1 osoba, natomiast w przypadku licytacji dla osoby nieletniej (dziecka), odbiór nagrody jest wyłącznie możliwy z opiekunem osoby nieletniej. Tę konkretną licytację można znaleźć tutaj- https://www.facebook.com/groups/410776690342249/permalink/442863890466862

Licytacja trwa do 8 marca do godziny 20:00. Odbiór nagrody do ustalenia z Jednostką OSP (w terminie 1 miesiąca od dnia wylicytowania). Pamiętajmy, że każdy może wesprzeć Wiktorię nie tylko poprzez licytację, ale również poprzez wpłatę na stronie siepomaga.pl.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button