ŻYCIE I STYL

Strażacy i wójt z gminy Rybczewice z pomocą dla Wiktorii

O chorobie Wiktorii Bednarz i jej walce o zdrowie pisaliśmy tutaj (link). Cały czas trwa zbiórka funduszy na operację dziewczynki dzięki której będzie mogła się poruszać na własnych nóżkach. W akcję pomocy Wiktorii włącza się wiele osób, ostatnich do ich grona dołączyli strażacy OspKsrg Rybczewice i wójt gminy Rybczewice Elżbieta Masicz.

Na stronie internetowej https://www.facebook.com/groups/410776690342249 znaleźć można licytacje, których celem jest zbiórka funduszy na operację i rehabilitację dla Wiktorii. Jedną z nich jest propozycja od strażaków i wójt gminy Rybczewice, która obejmuje: czas spędzony ze strażakami w jednostce OSP (1 godzina), w tym przejazd wozem strażackim oraz pokaz samochodu, sprzętu i wyposażenia. Wójt Elżbieta Masicz dla zwycięzcy licytacji jako dodatkową nagrodę przekazała strażacką maskotkę. Aby utrwalić wspomnienia, będzie możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć. Nagrodę może odebrać tylko 1 osoba, natomiast w przypadku licytacji dla osoby nieletniej (dziecka), odbiór nagrody jest wyłącznie możliwy z opiekunem osoby nieletniej. Tę konkretną licytację można znaleźć tutaj- https://www.facebook.com/groups/410776690342249/permalink/442863890466862

Licytacja trwa do 8 marca do godziny 20:00. Odbiór nagrody do ustalenia z Jednostką OSP (w terminie 1 miesiąca od dnia wylicytowania). Pamiętajmy, że każdy może wesprzeć Wiktorię nie tylko poprzez licytację, ale również poprzez wpłatę na stronie siepomaga.pl.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close