AKTUALNOŚCI

Trawniki: Nierzetelni przedstawiciele od fotowoltaiki

Urząd Gminy Trawniki informuje, że w ostatnich dniach na terenie gminy Trawniki pojawili się przedstawiciele firm namawiających na zakładanie fotowoltaiki. I nie byłoby w tym, nic złego gdyby nie nieprawdziwe informacje jakie potencjalnym klientom przekazują handlowcy.

” Dochodzą do nas sygnały, że część przedstawicieli firm informuje Mieszkańców, że współpracują z Urzędem Gminy Trawniki. Urząd Gminy Trawniki ponownie informuje, że nie współpracuje z żadną firmą oferującą na wolnym rynku sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych.„- komentuje zaistniałą sytuację wójt Gminy Trawniki Damian Daniel Baj.

Na rynku pojawiło się wiele firm świadczących usługi polegające na montażu paneli fotowoltaicznych i paneli słonecznych. Nie wszystkie jednak przekazują rzetelne informacje. Powoływanie się na Urząd Gminy Trawniki w tym zakresie jest nieuprawnione. Urząd więc przestrzega przed udostępnianiem swoich danych osobowych i apeluje o rozwagę przy podpisywaniu dokumentów.

Ponadto Urząd Gminy Trawniki przypomina, że z każdym mieszkańcem, zakwalifikowanym do projektu realizowanego przez Gminę, będzie się kontaktować drogą telefoniczną/mailową w celu podpisania umowy finansowej, która będzie określała ogólne warunki realizacji przedsięwzięcia, w tym będzie precyzowała w jaki sposób będą dokonywanie wpłaty zaliczkowe oraz na jaki numer konta Urzędu Gminy trzeba będzie wpłacać pieniądze, stanowiące udział Mieszkańca.

Radzimy wiec uważać i w razie pytań weryfikować takie informacje bezpośrednio w Urzędzie Gminy Trawniki.

reklama reklama

źródło: www.trawniki-online.pl

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button