AKTUALNOŚCI

Poszukiwany uciekł z domu „tajnym wyjściem” i schował się w krzakach

Najbliższe 20 miesięcy za kratami spędzi 47-latek, który poszukiwany był za przestępstwa nie alimentacji oraz prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Świdniccy policjanci ustalili, że mężczyzna ukrywa się w jednym z domów w powiecie kraśnickim. Jak się okazało, poszukiwany mężczyzna przed policjantami uciekł przejściem znajdującym się pod podłogą domu, wyszedł tylnymi drzwiami i schował się w krzakach.

47-latek z gminy Piaski poszukiwany był od kilku miesięcy przez sąd za przestępstwa nie alimentacji oraz prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Policjanci z Wydziału Kryminalnego świdnickiej policji ustalili, gdzie może ukrywać się mężczyzna. Okazało się, że 47-latek przebywa u swojej znajomej na terenie powiatu kraśnickiego.

Gdy mundurowi przybyli pod ustalony adres pytając mieszkankę domu o 47-latka, ta oświadczyła, że go tutaj nie ma. Policjanci jednak odkryli, że pod dywanem w pokoju znajduje się właz prowadzący do suteryny oraz do tylnego wyjścia w domu. Idąc po śladach na śniegu znaleźli poszukiwanego mężczyznę, ukrytego w wąwozie w krzakach. Został zatrzymany i osadzony w zakładzie karnym.Tam spędzi najbliższe 20 miesięcy.

źródło: KPP w Świdniku

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button