AKTUALNOŚCI

Piaski: Uwaga na oszustów!

W ostatnim czasie na łamach portalu pisaliśmy o nierzetelnych przedstawicielach ds. fotowoltaiki, którzy pojawili się na terenie Gminy Trawniki (link). Teraz podobna sytuacja ma miejsce w Gminie Piaski. Urząd ostrzega mieszkańców, by nie dali się nabrać na nieprawdziwe informacje.

W ostatnich dniach do Urzędu Gminy Piaski docierają informacje, że na terenie Gminy Piaski pojawili się przedstawiciele firm oferujących montaż instalacji fotowoltaicznych, a dodatkowo część z nich sugeruje, że działa na zlecenie Urzędu Miejskiego w Piaskach. Urząd Miejski w Piaskach ponownie informuje, że nie współpracuje z żadną firmą oferującą na wolnym rynku sprzedaż i montaż takich instalacji.

„Powoływanie się na Urząd Miejski w Piaskach w tym zakresie jest nieuprawnione. Urząd przestrzega przed udostępnianiem swoich danych osobowych osobom nieuprawnionym oraz apeluje o rozwagę przy podpisywaniu dokumentów.”– możemy przeczytać w wystosowanym do mieszkańców komunikacie.

Urzędnicy potwierdzają natomiast, że obecnie na zlecenie piaseckiego urzędu, związane z montażem instalacji OZE w ramach realizowanego przez gminę Piaski projektu, działają w terenie osoby, w trakcie wizyty których mieszkańcy powinni poprosić o okazanie identyfikatora oraz stosownego upoważnienia. W razie jakichkolwiek wątpliwości, należy skontaktować się z Urzędem Miejski w Piaskach.

Z kolei w przypadku podejrzenia o podszywanie się pod Urząd Miejski/Gminę Piaski uprasza się o niezwłoczne powiadomienie Policji.

Reklama
reklama reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button