AKTUALNOŚCI

Woj. lubelskie: „Zaszczep się w majówkę”

Jak informuje Agnieszka Strzępka- rzecznik prasowa wojewody lubelskiego- w najbliższych dniach ma ruszyć akcja „Zaszczep się w majówkę”.  Będzie trwała od 1 do 3 maja br. w mobilnych punktach do szczepień powszechnych.

” Wszyscy zainteresowani z aktywnym e-skierowaniem będą mogli zaszczepić się przeciw COVID-19 bez wcześniejszego umawiania się. Majówkowe punkty szczepień będą szczepić jedno dawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson. Szczepić będą wyłącznie osoby uprawnione i przeszkolone. Przed szczepieniem pacjent przejedzie standardową kwalifikację. W trakcie trwania akcji personel medyczny będzie udzielał odpowiedzi na wszystkie pytania w ramach Narodowego Programu Szczepień.”– możemy przeczytać w komunikacie przesłanym do mediów.

Więcej szczegółów, dotyczących akcji „Zaszczep się w majówkę”, poznamy podczas konferencji prasowej zaplanowanej na piątek, 30 kwietnia 2021 roku, o godz. 10.00.  

W konferencji, która odbędzie się na Placu Zamkowym w Lublinie, wezmą udział: wojewoda lubelski- Lech Sprawka, marszałek województwa lubelskiego- Jarosław Stawiarski, prezydent Miasta Lublin- Krzysztof Żuk, dyrektor lubelskiego oddziału wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia- Karol Tarkowski.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button