AKTUALNOŚCI

Poszukiwania 53-latki – AKTUALIZACJA

Policjanci prowadzili poszukiwania za zaginioną mieszkanką Kraśnika. 53 latka przyjechała z Kraśnika do Lublina i ślad po niej zaginął. Ostatni raz widziana była przy al. Warszawskiej.

Zaginiona ma około 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy długie do ramion koloru brązowego z siwymi pasemkami, oczy zielone. Prawdopodobnie ubrana jest w sukienkę w kwiatki, czarną kurtkę, może mieć beżowy żakiet oraz reklamówkę.

W sobotę ok. godziny 11:00 wysiadła na przystanku na ul. Tomasza Zana w Lublinie. Ostatni raz była widziana na Al. Warszawskiej 27 w rejonie sklepu Stokrotka, około godziny 16:00.

AKTUALIZACJA

Policja zakończyła wczoraj poszukiwania. Niestety, 53-letnia mieszkanka Kraśnika nie żyje. Jej ciało zostało odnalezione przez pracowników budowy CZ Office Park przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta weszła na budowany biurowiec, skąd skoczyła. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratura. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności śmierci kobiety.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button