AKTUALNOŚCI

Bezpłatne badania profilaktyczne w Świdniku

PZU rusza z pilotażową akcją bezpłatnych badań profilaktycznych. W kolejne weekendy czerwca mobilne gabinety medyczne odwiedzają poszczególne miasta naszego regionu. Już w najbliższą niedzielę będą czekały na chętnych w Świdniku.

Będzie można wykonać w nich m.in. badania diagnostyczne, takie jak EKG, pomiar poziomu cukru, cholesterolu i ciśnienia krwi oraz spirometrię i USG płuc, a następnie skonsultować wyniki z lekarzem specjalistą.

-Po roku trwania pandemii warto się przebadać. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Polaków w ramach akcji „Droga do Zdrowia z PZU” chcemy zapewnić dostęp do badań i porad medycznych. Na początek z naszymi mobilnymi strefami zdrowia przyjedziemy do pięciu miast we wschodniej Polsce. Serdecznie zapraszamy okolicznych mieszkańców do skorzystania z darmowych konsultacji – zachęca dr hab. Beata Kozłowska–Chyła, prezes PZU.

Mobilna strefa zdrowia będzie oczekiwać na mieszkańców 20 czerwca na Placu Konstytucji 3 maja w godz. 10-19:00. Nie są potrzebne wcześniejsze zapisy

Kto nie zdąży, ma jeszcze okazję przebadać się 26-27.06 (sobota-niedziela) – w Lublinie (Urząd Marszałkowski).

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button